MEGHAN MARCH – PAKT Z DIABŁEM

Diabła możesz pokochać ale nigdy go nie oswoisz!

 

 

Cześć Wam.

 

Lubicie książki autorki Meghan March ? Ja uwelbiam i zawsze w ciemno sięgam po kolejne.

,, Pakt z Diabłem ,, jest to pierwszy tom cyklu: The Froge Trilogy  i miała swoją polską premierę 12.02.2020r wydana przez Editio Red.

Nie ukrywam, że jest to moja pierwsza książka, którą czytałam z motywem kasyna i powiem Wam, że nawet bardzo mi się podobała. Historia głównych bohaterów jest świetna i bardzo interesująco poprowadzona fabuła. Znajdziecie tam adrenalinę, pożądanie, a także lekki dreszczyk emocji.

 

 

 

 

TYTUŁ: PAKT Z DIABŁEM

AUTOR: MEGHAN MARCH

WYDAWNICTWO: EDITIO RED

GATUNEK: OBYCZAJOWA/ROMANS/EROTYK

OCENA: 8/10

STRON: 240

DRUK: OPRAWA MIĘKKA

CYKL: THE FORGE TRILOGY

PREMIERA: 12.02.2020

 

 

OPIS WYDAWNICTWA:

 

 

Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas, niezrównana pokerzystka, znana z cudownej urody i bezwzględności w grze. Jeśli India postanowi, że musi wygrać, zrobi wszystko, aby to osiągnąć. Nawet jeśli miałaby dać w zastaw samą siebie.

Niestety, zakład z Forge’em nie był dobrym pomysłem. Kobieta spodziewała się, że w ten sposób wygra dziesięć milionów dolarów, pieniądze, od których tak wiele zależało. Jednak tym razem przegrała. Straciła wszystko, co naprawdę kochała. I znalazła się w całkowitej władzy mężczyzny, który najwyraźniej postanowił z niej korzystać zgodnie ze swoimi zachciankami. Ku swojemu przerażeniu India niemal od razu odkryła, że ów brutalny, ale niezwykle męski facet budzi w niej instynkty potężniejsze niż zwykłe pożądanie.

Oto pierwszy tom wspaniałej historii dwóch osobowości, które łączy bezwzględność, siła, upór i magnetyczne przyciąganie. Wszechwładny tyran nie zniesie zuchwałej odwagi. Dumna i niezależna lwica nie ścierpi arogancji bogatego pyszałka. Jednak India i Jericho pożądają siebie nawzajem coraz mocniej i coraz bardziej beznadziejnie. To pragnienie wykracza poza wszystko, czego oboje dotychczas zaznali. Nic nie może powstrzymać bólu, szaleństwa i… czujnych złych ludzi.

Diabła możesz pokochać. Ale nigdy go nie oswoisz!

 

 

 

 

Autorka tak doskonale wszystko opisuje, że nie masz dość silnej woli, aby odłożyć książkę na bok, z każdą kolejną przewróconą kartką chcesz więcej i więcej. Ja osobiście już nie mogę się doczekać kolejnego tomu, mam nadzieję, że zostanie szybko wydany.

Główna bohaterka India jest kobietą, która wydaje się być pewna siebie, silna, nieustraszona, nie boi się niczego i zrobi wszystko, żeby zgarnąć jak najwięcej gotówki.

Główny bohater Forge zimny i bezwzględny dla oczu, ale w środku człowiek, który ma wielkie serce, wrażliwe na krzywdę innych.

 

 

ZDJECIE

 

 

MEGHAN MARCH pochodzi z Michigan. Nigdy nie wyrosła z pasji do książek i szybkich samochodów, choć uwielbia tez strzelać i bawić się ze swoimi szalonymi psami. W przeszłości była prawniczką w dużej korporacji, teraz pisze emocjonujące książki doceniane przez rzesze czytelników i regularnie uzyskująca status bestsellerów ,, New York Timesa ,, ,, Wall Street Journal ,, ,, USA Today ,,

 

 

 

Kochani bardzo polecam książkę jest świetna 🙂

 

 

DZIĘKUJĘ BARDZO WYDAWNICTWO EDITIO RED ZA OTRZYMANIE EGZEMPLARZA RECENZYJNEGO.

Facebook
Google+
Twitter
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt z nami

2019 TesterkiKosmetyków.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone