MEGHAN MARCH – BOGATY I GRZESZNY

Cześć kochani!

 

Przychodzę do Was z nową propozycją książki Meghan March ,, Bogaty i Grzeszny ,, jest to pierwszy tom cyklu Bogactwo i Grzech wydany przez Editio Red.

Zacznijmy od okładki, która nieziemsko mi się podoba, dodatkowo fabuła książki jest bardzo ciekawa i szybko się czyta, a koniec książki? rozłożył mnie na łopatki i mocno zirytował…. nie mogę doczekać się kolejnej części.

 

 

 

 

 

TYTUŁ: BOGATY I GRZESZNY

AUTOR: MEGHAN MARCH

WYDAWNICTWO: EDITIO RED

GATUNEK:ROMANS/EROTYK

OCENA: 7/10

STRON: 263

DRUK: OPRAWA MIĘKKA

CYKL: BOGACTWO I GRZECH

PREMIERA: 14.04.2020

 

 

 

OPIS WYDAWNICTWA:

 

Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable’ów. Wojna między rodzinami przeszła już do legendy. Nawet mieszkańcy miasta byli zmuszeni opowiedzieć się po jednej ze stron. W takich warunkach związek kogokolwiek z Riscoffów z kimkolwiek z Gable’ów nie miał najmniejszych szans powodzenia. Kiedy więc wbrew zdrowemu rozsądkowi Lincoln Riscoff dał się oczarować idealnie pięknej Whitney Gable, na drodze do ich szczęścia stanął cały świat. W rodzinie Riscoffów wszystko, łącznie z najbardziej osobistymi sprawami, było podporządkowane pomnażaniu majątku i dbaniu o władzę.

I Whitney, i Lincoln prędko zrozumieli, że łącząca ich więź to prawdziwa miłość. Byli gotowi na przeciwstawienie się presji obu klanów. Ale w grze niespodziewanie pojawił się ten trzeci. Ricky Rango, wschodząca gwiazda rocka i bożyszcze nastolatek, mógł mieć niemal każdą kobietę, jednak za cel postawił sobie zatrzymanie przy sobie Whitney. Musiała być jego, chociaż w sercu Ricky’ego nie było wobec niej szczerych uczuć…

Ta gorąca historia to pierwsza część trylogii Bogactwo i grzech, opowiadającej o dramatycznym związku dwojga młodych ludzi. Pokochali się mimo ponad stuletniej waśni własnych rodzin — i nie widzieli świata poza sobą. Jak więc mogło dojść do tego, że rozdzielił ich inny mężczyzna? Dlaczego Whitney zdecydowała się złamać serce sobie i ukochanemu Lincolnowi? Jakie mroczne sekrety ukrywała? I czy kiedykolwiek uda jej się odkupić grzechy, których nie popełniła?

Popełnionych grzechów nie odkupisz nawet za miliard dolarów.

 

 

Jak możecie wywnioskować z opisu książka opowiada o dwóch rodzinach Riscoffów i Gable’ów które nienawidzą się od lat… wojna między nimi przeszła już do historii, a kto na tym najbardziej cierpi? Lincoln i Whitney, których łączy niesamowita więź, pokochali się mimo ponad stuletniej waśni własnych rodzin.

Głównych bohaterów porównałabym chyba do Romeo i Julii…

On nieziemsko przystojny, bogaty, mający wielkie zainteresowanie wzdychających kobiet.

Ona biedna, pracowita dziewczyna, która pod żadnym względem nie pasuję jako nowa partnerka dziedzica fortuny, a żeby było mało dochodzi do tego od lat tocząca się wojna między ich rodzinami.

 

 

Powieść została napisana naprzemiennie ( nie bardzo lubię czytać takie książki ) czyli to co dzieję się teraz, a za chwilę co było 10 lat temu, ale mimo tego bardzo mi się podobała.

 

Jeżeli lubicie wątki on bogaty ona biedna ? to ta książka jest doskonale w waszym typie 😉 ale uwaga…. będzie kolejna część, żebyście nie były zdziwione zakończeniem….

 

Polecam!

 

 

DZIĘKUJĘ BARDZO WYDAWNICTWO EDITIO RED ZA OTRZYMANIE EGZEMPLARZA RECENZYJNEGO.

Facebook
Google+
Twitter
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt z nami

2019 TesterkiKosmetyków.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone