K. BROMBERG – ŚCIEMA

Cześć Kochani.

Dawno nic nie wrzucałam na bloga z racji tego, że choroba tak mnie rozłożyła, że nie byłam w stanie funkcjonować, a tym bardziej myśleć.

Jakiś czas temu dzięki wydawnictwu EditioRed miałam możliwość przeczytać kolejną świetną książkę autorki K.Bromberg i mogę Wam szczerze powiedzieć, jest rewelacyjna, i bardzo wciągająca!

Pochłonęłam już wiele książek autorki i mam wrażenie, że każda kolejna jest coraz lepsza.

 

   

 

TYTUŁ: ŚCIEMA

AUTOR: K.BROMBERG

WYDAWNICTWO: EDITIO RED

GATUNEK: ROMANS/EROTYK

OCENA: 9/10

STRON: 319

DRUK: OPRAWA MIĘKKA

 

 

OPIS WYDAWNICTWA:

 

Zane Philips to bogaty australijski biznesmen- i wyjątkowo arogancki dupek. Nosi potwornie drogie garnitury, jest niemożliwie atrakcyjny i ma najbrzydszego psa pod słońcem. To jesten z tych typów, od których najlepiej trzymać się z daleka. Właśnie rozkręca kolejny biznes- portal randkowy, ale nie taki, na którym wyrywa się laskę na szybki numerek, tylko taki, na którym poszukuje się kogoś na resztę życia. Pomysł może odnieść spory sukces, ale potrzebuje naprawdę dobrej, profesjonalnej promocji.

Harlow Nicks jest modelką. Wciąż czeka na kontrakt stulecia, dzięki któremu jej kariera ruszy z kopyta. Za nim to jednak nastąpi, dzielnie stara się wiązać koniec z końcem i zarobiś na życie. Pewnego razu śpieszy się na kolejną rozmowę w sprawie pracy i przez kompletny przypadek natyka się na Zane’a nie jest to szczęśliwe spotkanie: rozszczekany pies, złamany obcas, krótka pyskówka i oczywiście nici z ewentualnej posady. Niezbyt obiecujący początek prawda?

Na skutek nieprzewidzianych okoliczności i dwóch kłamstw dziewczyna otrzymuje od Zane’a niecodzienną propozycję zatrudnienia. Ma udawać jego ukochaną i promować wraz z nim portal randkowy. Promocja okazuje się kilkumiesięczną imprezą obiazdową. Harlow i Zane spędzają więc razem kilka miesięcy w jednym autobusie. Na początku ona nie może ścierpieć arogancji szefa, jednak jego magnetyzm robi swoje. Z kolei on zaczyna odczuwać dziwną fascynację swoją zadziorną pracownicą. Udawany związek staje się coraz bardziej rzeczywisty. Z każdym kilometrem temperatura tej przedziwnej relacji rośnie. To nie może się skończyć Happy Endem…

 

 

Zacznijmy moż od okładki, która bardzo przyciąga wzrok, a w środku czcionka jest idealna.

,, Ściema ,, K.Bromberg opowiada o bogatym biznesmenie, który z reguły jest aroganckim dupkiem, ale za to nieziemsko przystojnym, dodatkowo nosi bardzo drogie skrojone na miare garnitury, ma psa który jest dla niego najlepszym przyjacielem. Zane słynie z tego, że wykupuje upadające firmy, a po kilku latach stawia na nogi po czym sprzedaje z dużo większym zyskiem.

Harlow jest niespełnioną modelką, która ciągle czeka na kontrakt, który pozwoli jej zaistnieć w świecie modelingu. Twardo stąpa po ziemi, nie poddaje się, dodatkowo m cięty język.

Okoliczności są dosyć zabawne w których tych dwoje się spotyka po raz pierwszy, a mianowicie Zane myli Harlow ze swoją dogwalterką, przez co ona spóźnia się na umówione spotkanie w sprawie pracy, której tak bardzo potrzebuje.

Książka ma w sobie ciekawy klimat, główni bohaterowie charakterni z bardzo ciętym jezykiem, przez co niejednokrotnie uśmiałam się do łez. Uwielbiam czytać powieści, gdzie główna bohaterka ma pazura i nie da sobą pomiatać.

Moim zdaniem jest warta Waszego czasu. Lekka, zabawna, relaksująca. Myślę, że jeszcze do niej powrócę.

 

DZIĘKUJĘ BARDZO WYDAWNICTWO EDITIO RED ZA OTRZYMANIE EGZEMPLARZA RECENZYJNEGO.

Facebook
Google+
Twitter
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt z nami

2019 TesterkiKosmetyków.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone