VI KEELAND i PENELOPE WARD – ZGRYŹLIWE WIADOMOŚCI

Cześć 🙂

 

Jak tam Wasze nowości książkowe? moja biblioteczka powoli się powiększa, a do tej ekipy dołączyła kolejna perełka ,, Zgryźliwe Wiadomości ,, która zostana przez Wydawnictwo EditioRed.

Jak możecie zauważyć na moim blogu czy instagramie, uwielbiam książki obu autorek i z czystym sumieniem mogę w ciemno brać każdą kolejną. Obie kobiety tworzą taki duet, że wciągam ich powieści w jedną dobe i nie potrafię choćby na chwilę odłożyć książki na bok…

Też tak macie?

 

 

TYTUŁ: ZGRYŹLIWE WIADOMOŚCI

AUTOR: VI KEELAND i PENELOPE WARD

WYDAWNICTWO: EDITIO RED

GATUNEK: ROMANS/EROTYK

OCENA: 10/10

STRON: 298

DRUK: OPRAWA MIĘKKA

JEDNOTOMOWA

 

 

OPIS WYDAWNICTWA:

 

Wszystko potoczyłoby się inaczej, gdyby narzeczony Charlotte Darling- Todd , nie okazał się niewiernym sukinsynem. Charlotte po zamążpójściu na pewno zmieniłaby się w nadętą snobkę, a potem żyłaby długo i szczęśliwie. Todd jednak zerwał zaręczyny i suknia ślubna z najnowszej kolekcji Marchesy stała się niepotrzebna. Szczęśliwie można ją było odsprzedać w sklepie na Upper East Side. Butik oferował setki sukni ślubnych, a każda miała własną historię- jedna z nich sprawiła, że złamane serce dziewczyny zapragnęło prawdziwej miłości. Najbardziej na świecie.

Reed Eastwood był posępny, seksowny i onieśmielający. Ale także cyniczny i arogancki. Przez wypitą butelkę wina, Facebooka i dziwne zrządzenie losu Charlotte została jego pracownicą. Dla niego nie było tajemnicą, że mężczyzna nie znosi swojej asystentki od pierwszego dnia. Był dla niej wredny i bezwzględnie wymagając. Nikt jednak się nie domyślał, że w głębi ducha blondwłosa piękność o niebieskich oczach spodobała mu się o wiele bardziej, niż chciałby przyznać. Intrygowała go. Fascynowała. Nagle odżyły w nim uczucia, które umarły wra z tamtą historią. Razem z odejściem Allison..

Opowieść, która rozpoczeła się w tak niecodzienny sposób, nie może zakończyć się cukierkowym happy endem. Dwa zranione serca pochodzące zupełnie z innych światów nie mogą tak po prostu się spotkać i obdarzyć uczuciem. Przedzieranie się przez skorupę zgorzknienia i gniewu miewa przykre konsekwencje. Mimo to Charlotte postanawia zaryzykować. Chce przecież prawdziwej miłości. Tylko czy krucha sympatia jest w stanie przetrwać aż tyle obraźliwych słów i uwłaszczających gestów?

 

 

,, ZGRYŹLIWE WIADOMOŚCI ,, mogę zaliczyć do lekkiego biurowego romansu, który pochłonęłam bardzo szybko. Fabuła opiera się o dwóch złamanych sercach. Główna bohaterka Charlotte została zdradzona przez narzeczonego, a główny bohater Read został porzucony przez ukochaną. Dwa zranione serca pochodzące z innych całkowicie światów, czy jest im dane jeszcze się zakochać?

W tej książce znajdziemy wszystko… zdradę… rozczarowanie… ból… rozpacz… chorobę… nieufność… absolutnie nie jest nudna, wręcz przeciwnie cały czas coś się tam dzieje.

Znacie taki stan jak czytacie książki? ,, dobra to już ostatni rozdział ,, , ,, jeszcze jeden i kończę na dziś ,, i tak właśnie było u mnie… jak zaczęłam czytać o 18stej tak skończyłam książkę o 4 nad ranem… uwielbiam taki stan kiedy nie masz dość silnej woli, aby odłożyć książkę na bok…

Nigdy nie streszczam Wam powieści, ponieważ sama takich streszczeń nie lubię czytać, ale śmiało mogę Wam powiedzieć, że historia jest świetna i warta przeczytania!

DZIĘKUJĘ BARDZO WYDAWNICTWO EDITIO RED ZA OTRZYMANIE EGZEMPLARZA RECENZYJNEGO.

Facebook
Google+
Twitter
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt z nami

2019 TesterkiKosmetyków.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone