K.N Haner – Rysunkowy Chłopak

Pełna dramatyzmu i emocji powieść o zwykłej dziewczynie, która spotyka wymarzonego mężczyznę.

 

 Książka ,, Rysunkowy Chłopak,, K.N Haner miała swoją premierę 16.10.2019r, a ja nie ukrywam, że bardzo na nią czekałam.

Zacznę może od okładki, która jest piękna i przyciągająca wzrok w trybie natychmiastowym.

Nie wiem czy miałyście możliwość czytać książki Kasi Haner, a jeżeli nie to bardzo Wam polecam to nadrobić, każda powieść jest całkowicie inna, a równie tak samo wciągająca.

 

 

 

 

 

TYTUŁ: RYSUNKOWY CHŁOPAK

AUTOR: KASIA HANER

WYDAWNICTWO: EDITIO RED

LITERATURA OBYCZAJOWA : ROMANS

OCENA: 9/10

PREMIERA: 16.10.2019

STRON: 341

DRUK: OPRAWA MIĘKKA

 

OPIS WYDAWNICTWA

 

Po tragicznej śmierci brata Diana z dnia na dzień popada w coraz większą depresję. Dziewczyna nie potrafi się z niczego cieszyć, a wypadek na uczelni sprawia, że ma ochotę ze wszystkiego zrezygnować, nawet z wymarzonych studiów artystycznych. Jest przekonana, że nie starczy jej sił, by walczyć o swoją przyszłość, a tym bardziej o siebie. Wtedy poznaje Ryana. Ten jeden moment powoduje, że wszystko się zmienia. Mężczyzna wydaje się idealny, pomaga jej odnaleźć radość  życia i poradzić sobie z problemami.

 

 

,, – Mogę Cię pocałować? – zabytał wprost. Miałam wrażenie, że naprawdę tego chciał. Marzył o tym.Fantazjował. Może tak samo jak ja zastanawiał się, jak smakuje taki pocałunek? Wziełam głęboki oddech, cały czas patrzyłam mu w oczy. Chciałam znaleźć w nich odpowiedź. ,, Dlaczego mam odmówić? Jeden pocałunek to nic takiego,,. I wtedy z moich ust padła odpowiedź, która zaprzeczyła zdrowemu rozsądkowi. – Tak, pocałuj mnie, proszę – wyszeptałam ,,

 

 

 

 

 

 

Na początku nie rozumiałam co oznacza tytuł ,, Rysunkowy Chłopak,, ale po przeczytaniu wszystko się zmieniło. W tej powieści jest wszystko, a zwrotów akcji co niemiara.

Ryan bogaty, bardzo przystojny, cholernie seksowny i nieskazitelnie męski.

Diana to młoda studentka skromna bardzo wstydliwa dziewczyna, która w życiu przeszła przez niemałe piekło.

 

,, Pokazałeś mi, że powinnam inaczej żyć,,

 

 

Autorka słynie z niebanalnego dramatyzmu i oczywiście w tej powieści tego nie zabraknie.

,, Rysunkowy Chłopak,, to 16 książka, którą Kasia wydała, mogę szczerze Wam powiedzieć, że nie zabraknie tam wzruszenia, miejscami współczucia, złości, szoku… z każdą kolejną stroną chcesz więcej i więcej… tam nie ma nawet chwili na nudę!

 

 

,, Czasami jednak nic nie jest takie, jakim się wydaje. Chwile są ulotne, a czasu nie da się zatrzymać,,

 

 

Relacja Diany i Ryana w moim odczuciu to taka trochę zabawa w kotka i myszkę, tam nie ma nic absolutnie oczywistego, przez całą książkę siejesz w głowie domysły czy będzie tak? nie a może tak? i wiecie co? koniec książki tak Was zaskoczy, że będziecie się zbierać tak jak ja….

Moje odczucia po przeczytaniu owej lektury są takie, że zrobiłam wielkie oczy… byłam oszołomiona… i nie wierzyłam w to jak się skończyło…

Kolejna powieść, która pozostawiła w mojej głowie totalny haos…  ale jak już wiemy nasza Królowa Dramatów z tego słynie i lubi nas zaskakiwać za każdym razem.

Więcej Wam nie zdradzę bo po co? musicie sami się przekonać czytając tą historię 😉

 

Czy Diana i Ryan zdołają oszukać przeznaczenie?

 

Coś o autorce:

Kasia Haner jest Polską Autorką, która w 2015 roku debiutowała powieścią ,, Na Szczycie ,, Prywatnie Kasia jest osobą bardzo rodzinną, wesołą i otwartą. Uwielbia pisać, czytać i gotować.

 

BARDZO DZIĘKUJĘ KASI JAK I WYDAWNICTWU EDITIO RED ZA ZAUFANIE I MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA DO RECENZJI TAK ŚWIETNEJ I WCIĄGAJĄCEJ POWIEŚCI.

Facebook
Google+
Twitter
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt z nami

2019 TesterkiKosmetyków.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone