PENELOPE WARD – GENTLEMAN NUMER DZIEWIĘĆ

NIE KAŻDY ZASŁUGIJE NA DRUGĄ SZANSĘ… 

 

 

Cześć kochani 🙂

 

W moje ręce wpadła kolejna powieść Autorki Bestsellerów new york timese Penelope Ward, już Wam pisałam jak bardzo uwielbiam książki z pod pióra tej autorki i to się nie zmieniło.

 

,, Genteleman numer dziewięć ,, to kolejna powieść inna niż wszystkie… nie ma tu ,, on bogaty ona biedna,,

Książka opowiada o trójce przyjaciół, którzy zawsze trzymali się razem.

Channing – playboy

Rory – mózgowiec

Amber – piękna dziewczyna

 

Historia tej trójki bardzo mnie urzekła od samego początku, i bardzo byłam ciekawa jak się wszystko rozwinie i skończy. Uwielbiam czytać książki od których nie jestem w stanie sie oderwać i ta właśnie taka jest. Z bólem serca odkładałam ją na chwilę, aby wykonać codzienne obowiązki, dlatego za nim sięgniecie po tą książkę zaserwujcie sobie wolne całe 24h.  Nie żartuje 🙂

 

 

 

TYTUŁ: GENTELEMAN NUMER DZIEWIĘĆ

AUTOR: PENELOPE WARD

WYDAWNICTWO: EDITIO RED

GATUNEK: ROMANS/EROTYK

OCENA: 11/10

STRON: 282

DRUK: OPRAWA MIĘKKA

 

,,Ale w miłości nie zawsze chodzi o osobę, przy której czujemy się najbezpieczniej lub o którą najbardziej się troszczymy. Czasem chodzi o kogoś, kto rozpala naszą duszę, lub kogo najbardziej się boimy. Czasem miłość wiąże się z podjęciem największego ryzyka.”

 

OPIS WYDAWNICTWA :

 

Playboy, mózgowiec i piękna dziewczyna dorastali razem jako trójka dobrych przyjaciół. Któregoś dnia chłopcy zawarli pakt : żaden z nich – ani Rory, ani Channing – nigdy nie zwiąże się z Amber. Dla nich zawsze będzie wyłącznie przyjaciółką. Jednak gdy Channing wyjechał do college’u Rory zerwał umowę: on i Amber zostali parą. Po wielu latach chłopak jednak porzucił ukochaną. Zraniona dziewczyna postanowiła, przynajmniej na jakiś czas dać sobie spokój z mężczyznami. I wtedy w jej życiu ponownie pojawił się Channing. Poprosił o przysługę – potrzebował pokoju na kilka miesięcy. Ona akurat dysponowała wolnym pomieszczeniem, zgodziła się je wynająć.

Dawny playboy i kobieciarz okazał się wspaniałym współlokatorem. Potrafił słuchać. Wiedział, kiedy przynieść butelkę wina i jak przygotować wyśmienity lunch. Do tego wyglądał naprawdę bosko. Zamiast zdradzić jednak Amber swoje skrywane uczucia, zdecydował się po prostu być blisko niej i otoczyć ją delikatną opieką, by wkrótce znów ktoś jej nie skrzywdził. Nic więc dziwego, że gdy któregoś wieczoru wrócił z pracy i przez kompletny przypadek zajrzał do laptopa współlokatorki, zrozumiał że musi zareagować. Amber skontaktowała się z ekskluzywną agencją wynajmującą mężczyzn do towarzystwa. Wybrała kogoś, kto figurował w spisie jako Genteleman Numer Dziewięć. Napisała do niego długą i szczerą wiadomość. Channing ją odczytał, a jego obawy o bezpieczeństwo przyjacółki sięgnęły zenitu. Postanowił działać w bardzo niekonwencjonalny sposób.

Co się stanie, kiedy prawda wyjdzie na jaw?

 

 

 

 

Jak widzicie po przeczytaniu opisu wydawnictwa ta książka jest inna niż wszystkie… mimo, że lubię historię : on bogaty ona szara myszka to ta powieść mnie porwała do reszty… Nie chciałabym znaleźć się na miejscu Amber, aby podejmować tak trudną decyzję… wybierać między wielką miłością z dziecństwa, a związkem który trwał 8 lat bo nie oszukujmy się przez 8lat przywiązujemy się do drugiej osoby i również kochamy na swój sposób…

Jaką ostateczną decyzję podejmie Amber? ja wam tego nie zdradzę musicie sami się przekonać 😉

 

 

DZIĘKUJĘ BARDZO WYDAWNICTWO EDITIO RED ZA OTRZYMANIE EGZEMPLARZA RECENZYJNEGO.

 

Facebook
Google+
Twitter
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt z nami

2019 TesterkiKosmetyków.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone