PENELOPE WARD – DADDY COOL

Los czasami daje drugą szansę.

Nie strać jej ponownie!

 

 

Cześć Wam

 

Na wstępie chciałabym powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczna WYDAWNICTWO EDITIO RED za to , że wydają w polskiej wersji książki moich ulubionych zagranicznych autorek PENELOPE WARD oraz VI KEELAND i mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej!

Jeżeli do tej pory nie czytałyście żadnej powieści tych autorek to koniecznie musicie to nadrobić!

Od dobrych dwóch lat stałam sie 100% książkoholiczką i każdą wolną chwilę poświęcam na czytanie … wiąże się to również z tym, że czasami mam tzw ,, kaca książkowego ,, i każda książka za którą się zabieram nie wciąga mnie tak jakbym tego chciała.. dlaczego o tym pisze? dlatego, że powieści napisane przez Autorki wspomniane wyżej zawsze uleczają… są rewelacyjne i wciągające od pierwszej strony, nigdy mnie nie nudzą.

 

,, DADDY COOL ,, to kolejna świetna historia! pełna humoru. Opowiada o wielkim uczuciu i przyjaźni , które zrodziło się w czasach studenckich, ale niestety nie miało żadnej przyszłości w tamtych czasach. Mackenzie Morrison w pewnym momencie odszedł nagle, przez co złamał tym serce Francesce. Po wielu latach znowu pojawia się w jej poukładanym życiu…

 

 

 

 

TYTUŁ: DADDY COOL

AUTOR: PENELOPE WARD

WYDAWNICTWO: EDITIO RED

GATUNEK: ROMANS/EROTYK

OCENA: 9/10

STRON: 274

DRUK: OPRAWA MIĘKKA

 

 

,, – I wtedy pojawiła się Frankie.

– Tak. Zupełnie się tego nie spodziewałem. Chyba jest tak, że dopóki nie spotka się kogoś takiego, nawet się nie wie, czym jest prawdziwa, głęboka relacja z drugim człowiekiem. W pewnym momencie wydaje się nam, że znamy już wszystko, a potem pojawia się ktoś i zupełnie przewraca nasz świat do góry nogami. I dopiero wtedy uświadamiamy sobie, że tak naprawdę gówno wiemy. ,,

 

 

 

OPIS WYDAWNICTWA : 

 

Jeżeli istnieje coś, czego absolutnie nie powinna robić nauczycielka najmłodszych klas elitarnej katolickiej szkoły, to z pewnością jest to nawiązywanie intymnych relacji z ojcem swojego ucznia. Nawet, jeśli ten jest najbardziej seksownym i pociągającym mężczyzną świata, a do tego zrobił dosłownie wszystko, co było w jego mocy, by zapisać swojego syna właśnie do tej szkoły i tej klasy. Jednak surowych zasad nie wolno bezkarnie łamać.

Wiele lat wcześniej Mackenzie Morrison i Francesca O’ Hara byli najlepszymi przyjaciółmi. Zrodziło się między nimi uczucie, lecz Mack nagle odszedł, łamiąc serce Frankie. Wydawało się, że to definitywny koniec. Ona spełniła swoje marzenie: została nauczycielką, a w jej życiu pojawił się ktoś ważny. Jednak oboje nie umieli i nie chcieli o sobie zapomnieć. Łączyły ich niedokończone sprawy z przeszłości. Kiedy więc na początku nowego roku szkolnego w klasie pojawił się Mack z kilkuletnim synem, Frankie od razu zrozumiała, że czeka ją trudny wybór między uczuciem a obowiązkiem.

 

 

 

 

DADDY COOL czyta się lekko i przyjemnie, bardzo podobało mi się jak Mack starał się ze wszystkich sił odzyskać Frankie, jak bardzo mu zależało naprawić to co zepsuł w przeszłości, i mimo że nie miał 100% pewności, że odzyska Frankie to nie poddawał się.

Jedyne co mi się nie podobało w tej książce było to, że były pomieszane czasy z teraźniejszości do przeszłości. Szczerze mówiąc wolałabym to przeczytać jako prolog na początku książki.

 

Nie będę Wam streszczać całej powieści bo moim zdaniem jest to całkowicie bezsensu. Sama osobiście nie lubię czytać pełnego streszczenia.. wiedząc co będzie od a do z po co miałabym sięgnąć po tą książkę? byłoby to dla mnie strata czasu czytać coś co wiedziałabym jak się potoczy i skończy…

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Lubicie czytać pełne streszczenia książek po które macie chęć sięgnąć?

 

 

Bardzo fajna historia, którą warto przeczytać !

 

 

DZIĘKUJĘ BARDZO WYDAWNICTWO EDITIO RED ZA OTRZYMANIE EGZEMPLARZA RECENZYJNEGO.

 

Facebook
Google+
Twitter
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt z nami

2019 TesterkiKosmetyków.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone