VI KEELAND PENELOPE WARD – ZBUNTOWANE SERCE

JAK SPRAWIĆ BY ZNÓW ZWYCIĘŻYŁA MIŁOŚĆ? 

 

 

Jakiś czas temu pisałam Wam o pierwszej części książki VI Keelans Penelope Ward ,, Zbuntowany Dziedzic ,, , którą wchłonełam bardzo szybko, a zakończenie pozostawiło milion pytań: ,, jak ta historia się skończy,, ,, czy przetrwa ta miłość,, ,, czy Rush będzie w stanie zaakceptować zaistniałą sytuację,, nie ukrywam, że bardzo czekałam na drugą część ,, Zbuntowane Serce ,,

 

Czytałam wiele opinii jednym się podobała, innym nie do końca…

Ja osobiście uwielbiam historie Rusha i Gii. Wielokrotnie się uśmiałam jak i popłakałam. Czyta się lekko, szybko i przyjemnie. Bohaterowie idealnie są dobrani do tej książki.

 

 

 

 

TYTUŁ: ZBUNTOWANE SERCE

AUTOR: VI KEELAND PENELOPE WARD

WYDAWNICTWO: EDITIO RED

LITERATURA OBYCZAJOWA : ROMANS/ EROTYK

OCENA: 10/10

STRON: 266

DRUK: OPRAWA MIĘKKA

 

 

OPIS WYDAWNICTWA :

Uczucie, które niespodziewanie narodziło się między nią a Rushem, okazało się czymś mocniejszym od zwykłej letniej miłostki, lecz nie było im dane po prostu cieszyć się swoją miłością. Musieli zmierzyć się z cierpieniem i dokonać trudnych wyborów. Druga część tej historii nie przyniesie cudownego rozwiązania narastających problemów pary. Konsekwencje jednorazowej przygody z Harlanem będą dla dziewczyny dużo poważniejsze niż niespodziewane macieżyństwo.

Jak mocny okaże się związek Gii i Rusha ?

 

W Zbuntowanym Sercu sprawy znacznie się komplikują. Gia i Rush stoją na rozdrożu. Chociaż się kochają i tęsknią za sobą, pomiędzy nimi wyrasta mur niedopowiedzeń i zawiedzionego zaufania. Tęsknota miesza się z rospaczą, miłość z gniewem. Każde kolejne wydarzenie zdaje się niweczyć szansę na szczęśliwe zakończenie. Oto jak kosztowna i trudna do odkupienia może być chwila zapomnienia!

 

 

 

 

Druga część ,, Zbuntowane Serce ,, opowiada o dwójce ludzi ( Gia, Rush ) którzy bardzo mocno się kochają, ale niestety w ich życiu pojawiają się kolejne problemy, które wszystko komplikują. Czy ich miłość jest wystarczająca, aby przezwyciężyć tak trudną sytuację w jakiej się znaleźli?

Ja Wam tego nie zdradzę musicie same przeczytać tą historię.

 

 

Powiem Wam szczerze, że książki pisane przez autorki VI Keeland Penelope Ward BIORĘ WSZYSTKIE W CIEMNO !

wiele przeczytałam powieści tego duetu i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze są świetnie napisane i oczywiście całkowicie inne. Autorki są genialne!

Jeżeli szukacie takiego lekkiego romansu w którym nie ma od a do z opisanego zbliżenia z nutą dramatu w tle to ta książka jest w 100% dla Was.

Ja na pewno za jakiś czas wrócę do tej lektury 🙂

A Wam gorąco polecam!

 

DZIĘKUJĘ BARDZO WYDAWNICTWO EDITIO RED ZA OTRZYMANIE EGZEMPLARZA RECENZYJNEGO.

 

Facebook
Google+
Twitter
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt z nami

2019 TesterkiKosmetyków.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone