VI KEELAND PENELOPE WARD – SŁODKI DRAŃ

PO PROSTU ZNIKNĄŁ….

TEGO SIĘ NIE ROBI TAKIEJ DZIEWCZYNIE!

 

 

Cześć Wam !

 

W moje łapki wpadła kolejna książka mojego ulubionego duetu ,, SŁODKI DRAŃ ,, VI Keeland Penelope Ward . Bardzo byłam ciekawa tej książki bo jak wcześniej pisałam uwielbiam wszystkie powieści autorek! Nie ukrywam, że za nim zabrałam się za czytanie, przeczytałam tylko opis wydawnictwa to miałam obawy czy książka przypadnie mi do gustu…

Ale słuchajcie jaka ona jest FANTASTYCZNA !!! rozłożyła mnie totalnie na łopatki.

 

 

 

 

 

TYTUŁ: SŁODKI DRAŃ

AUTOR: VI KEELAND PENELOPE WARD

WYDAWNICTWO: EDITIO RED

GATUNEK: ROMANS/EROTYK

OCENA: 11/10

STRON: 296

DRUK: OPRAWA MIĘKKA

 

 

 

,, Z jakiegoś powodu postanowiłaś przypadkowego kolesia obdarzyć zaufaniem na tyle długo, abym mógł się przekonać, że masz największe serce, jakie istnieje ,,

 

 

 

 

OPIS WYDAWNICTWA

 

Stacja benzynowa gdzieś na pustkowiu Nebraski nie jest zbyt romantycznym miejscem, zwłaszcza dla tych, którzy są w złym humorze. Aubrey była. Znużona wielogodzinną trasą w perspektywie miała jeszcze wiele godzin dalszej jazdy. Uciekła przed swoją przeszłością, chciała ukoić złamane serce i rozpocząć nowe życie w Kalifornii.

Chance seksowny, zarozumiały przystojniak z Australii, wkurzył ją od pierwszego wejrzenia. Był niesamowicie seksowny, ale do przesady arogancki. Dziewczyna przestałaby o nim myśleć pięć minut po wyjeździe ze stacji, gdyby nie problem z kołem, którego sama nie była w stanie zmienić. Również Chance nie mógł wyruszyć w dalszą podróż – nie umiał poradzić sobie z awarią motocykla. Chcąc nie chciąc dalej pojechali razem.

Wkrótce Aubrey z zaskoczeniem odkrywa w tym pewnym siebie zarozumialcu najlepszego kompana podróży, jakiego mogła sobie wymarzyć. A i Chance wygląda na faceta, który również coś do dziewczyny czuje. Wyprawa wydłuża się do kilku dziwnych ale cudownych dni. Jest zabawnie, miło, a napięcie między dwojgiem ludzi rośnie. Aubrey zakochuje się w przystojnym Australijczyku i wszystko zdaje się zmierzać do szczęśliwego końca, gdy któregoś dnia zupełnie nieoczekiwanie Chance znika bez pożegnania.

 

 

 

 

To opowieść o zabawnych przypadkach, namiętności i pożądaniu, ale również o trudnych wyborach, cierpliwości i przyjaźni. Bądź pewna nie oderwiesz się od lektury, aż do ostatniego zdania!

Przyznaje się że przeczytałam tego gatunku literackiego uff baaaardzo dużo i nigdy jeszcze nie spotkałam się z romansem, który narodził się w czasie wspólnej podróży. Pochłonełam tą książkę w jeden dzień!

Gorąco Wam POLECAM !!!

 

DZIĘKUJĘ BARDZO WYDAWNICTWO EDITIO RED ZA OTRZYMANIE EGZEMPLARZA RECENZYJNEGO.

 

Facebook
Google+
Twitter
Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt z nami

2019 TesterkiKosmetyków.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone