KRÓLOWA DRAMATÓW W NOWYM WYDANIU!

Zmysłowa, romantyczna, subtelna…

KRÓLOWA DRAMATÓW W NOWYM WYDANIU!

 

Kasia Haner po raz kolejny mnie zaskoczyła… Powieść która miała niedawno premierę dosłownie skradła moje serce…

Czytanie było wielką przyjemnością. Ta książka jest całkowicie inna niż te które czytam.. wiecie lubię wątki gdzie główny bohater jest milionerem i poznaję szarą myszkę, a tu tak nie jest.. z każdą kolejną stroną ta książka przypominała mi trochę takie życie prawdziwe, a nie bajkowe. Bardzo wciągnęła mnie ta historia i przez cały czas byłam ciekawa co będzie dalej.. Drwal to książka z nutą romansu, erotyki i oczywiście dramatu w tle. Niezwykle emocjonalna powieść o młodych ludziach, których skrzywdził los.

 

 

TYTUŁ: DRWAL

AUTOR: KASIA HANER

WYDAWNICTWO: EDITIO RED

LITERATURA OBYCZAJOWA : ROMANS

OCENA: 10/10

PREMIERA: 15.05.2019

STRON: 288

DRUK: OPRAWA MIĘKKA

 

OPIS WYDAWNICTWA

 

Jason Parker, zraniony wydarzeniami z przeszłości, kilka lat temu porzucił wygodne życie w Cleveland i zamieszkał w drewnianym domu pośrodku lasu, z dala od ludzi. Obiecał sobie, że nigdy więcej nie pokocha. W swoim azylu tworzy rzeźby, wyrażając w nich emocje, których nie do końca rozumie. Zdolny artysta zdobywa coraz większą popularność, ale konsekwentnie odmawia kontaktów z mediami.

Samantha Crow ma w życiu konkretny cel. Przebojowa i śmiała dziewczyna chce zostać dziennikarką, choć w głębi duszy pragnie zupełnie czegoś innego. Pewnego dnia dopina swego i namierza pracownię Jasona. Pod pretekstem wywiadu odważa się odwiedzić tajemniczego ,, Drwala ,,

To spotkanie, które nieoczekiwanie na dobrych kilka dni uziemia Jasona i Sam w leśnej samotni, sprawia że zamknięty i skryty mężczyzna otwiera się przed na pozór beztroską kobietą. Choć oboje mają wiele tajemnic i nie potrafią odnaleźć właściwej ścieżki, to tylko oni mogą sobie wzajemnie pomóc. Czasami jednak prawdziwe uczucie to za mało by przegonić demony przeszłości.

 

,, Czasami sami nie wiemy, jak bardzo nam czegoś brakuje, dopóki tego nie zasmakujemy,,

 

 

 

 

,, Przez długi czas nie odczuwałem potrzeby obcowania z innymi ludźmi, bo wystarczyły mi moje psy, las i myśli, które chwilami galopowały z prędkością światła. Nie byłem zagubionym, zranionym facetem. To nie było to. Potrzebowałem po prostu świętego spokoju ,,

 

Nie ukrywam, że byłam bardzo ciekawa tej powieści i wiecie co? NIE ZAWIODŁAM SIĘ, książka tak jak już pisałam wciągneła mnie w 100% w tą historię i nie mogłam się od niej chociaż na moment odkleić.. ooo tak.. obowiązki domowe poszły na drugi plan 😉  Nie wiem jak Was ale mnie totalnie kupiła już sama okładka jest PRZEPIĘKNA i taka milusia w dotyku!

Czcionka jest w sam raz, nawet przy dłuższym czytaniu oczy nie bolą. Powieść jest pisana punktem widzenia mężczyzny, co dla mnie jest fajną odmianą ponieważ większość książek, które czytałam są pisane z punktu widzenia kobiety. Nie ukrywam również, że miejscami główna bohaterka Sam mnie denerwowała poprzez swoje zachowanie jak i traktowanie momentami Jasona. Szczerze Wam mówię ta historia mnie PORWAŁA! jest inna niż wszystkie do tej pory przeczytane przeze mnie książki.

 

,, W takich chwilach jak ta uświadomiłem sobie, że warto poświęcić drugiej osobie chociaż chwilę ,,

 

Jaki będzie finał tej historii? Czy wygra tam miłość? a może problemy z przeszłości będą zbyt duże, aby tych dwoje mogło być razem i żyć szczęśliwie…?

Ja już wiem, ale Wam tego nie zdradzę… sami musicie poznać tą historie i się przekonać… 🙂

 

 

,, – Życie jest za krótkie, by bać się zmian i podejmowania decyzji. Zawsze przecież można zmienić zdanie.

– Ale ludzie nie lubią przyznawać się do błędów. Będą szli w zaparte, ale nie powiedzą, że podjeli nieodpowiednią decyzję. ,,

 

Coś o autorce:

Kasia Haner jest Polską Autorką, która w 2015 roku debiutowała powieścią ,, Na Szczycie ,, Prywatnie Kasia jest osobą bardzo rodzinną, wesołą i otwartą. Uwielbia pisać, czytać i gotować.

 

BARDZO DZIĘKUJĘ KASI JAK I WYDAWNICTWU EDITIO RED ZA ZAUFANIE I MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA DO RECENZJI TAK ŚWIETNEJ I WCIĄGAJĄCEJ POWIEŚCI.

Facebook
Google+
Twitter
Email

10 odpowiedzi do “KRÓLOWA DRAMATÓW W NOWYM WYDANIU!”

  1. Słyszałam wiele o tej książce i zawsze były to pochlebne recenzję , muszę przekonać się o tym na własnej skórze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt z nami

2019 TesterkiKosmetyków.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone